Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Nejlepší autopůjčka informace o produktu


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Chcete nejlepší autopůjčku?

12-září-2014

Pokud se chystáte koupit auto a hledáte co nejlepší autopůjčku, můžete využít stejnojmenného produktu společnosti 1 1 Nejlepší autopůjčka, s.r.o., která se specializuje na financování nákupu nových i starších osobních automobilů a pojištění automobilů již řadu let. Podívejme se na produkt Nejlepší autopůjčka podrobněji.Jaké jsou základní parametry Nejlepší autopůjčky?

Tato půjčka na auto je poskytována až do výše 300 000 Kč. Vyznačuje se velmi rychlým schvalovacím procesem - už za 30 minut klient ví, zda půjčku dostane či nikoliv. Pravděpodobnost, že žadatel uspěje, je poměrně vysoká - tento úvěr v růměru získá až 98 % žadatelů. Splatnost Nejlepší autopůjčky je v rozmezí 12 - 84 měsíců.

Autopůjčka bez akontace

Na auto si s "Nejlepší autopůjčkou" můžete půjčit i v případě, že nemáte žádnou svoji hotovost - půjčku je možno získat i bez akontace.

Jistá půjčka od 1 1 Nejlepší Autopůjčka, s.r.o.

Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka poskytuje také produkt s názvem Jistá půjčka. Jedná se o úvěr až 200 000 Kč na zakoupení nového nebo staršího auta pro klienty, kteří mají jinde problém půjčku získat. Nebude se přezkoumávat Vaše finanční historie a tato půjčka je vhodná i pro lidi s nízkými příjmy pro důchodce, studenty, matky na mateřské dovolené apod.

Reference, zkušenosti

Nejlepší autopůjčka je produkt, který na našem finančním trhu dlouhou dobu chyběl. Reference na tento produkt jsou zatím velice dobré, pozitivní zkušenosti s touto autopůjčkou už má bezpočet spokojených zákazníků.Náš tip: Více informací o výhodné půjčce až 600 000 na nákup nového či staršího auta nebo zkrátka na cokoliv se můžete dozvědět na stránkách Univerzální-Půjčka.cz