Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Hotovostní půjčky pro nezaměstnané


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky pro nezaměstnané hotovostní

9-říjen-2014

Být nezaměstnaný je jistě velmi nepříjemné, povinné platby za bydlení, energie, jídlo nepočkají a většinou je potřeba je zaplatit. Je sice možné se přestěhovat a nebo udělat jiné radikální změny s cílem ušetřit peníze, avšak dlouhodobě asi není možné zůstat bez práce.Ne všude se práce hledá snadno a u všech profesí, proto jsou třeba půjčky pro nezaměstnané na účet nebo půjčky pro nezaměstnané hotovostní docela rizikové. Riziko je v tom, že každá půjčka je potřeba splácet a zaplatit ještě více než jsme si půjčili, v případě že není příjem a přebytek příjmu k dispozici na splácení, přichází exekuce majetku v ceně dluhu. Mnohdy se movitý majetek prodává za třetinu až polovinu odhadní ceny, což je zákonem stanovené pravidlo. Následují příhozy dražitelů, pokud však není zájem, mohou být dlužníkovy předměty prodány i za takto nízkou cenu.

Peníze v hotovosti mohou být dražší

Ne každý pracuje s bankovními účty a radši získá peníze klasicky na ruku v hotovosti, proto část firem nabízí svým zákazníkům takzvané hotovostní půjčky. Půjčky pro nezaměstnané hotovostní fungují tak, že peníze jsou dodány klientovi například kurýrem / obchodním zástupcem firmy. Na místě bývá možné rovnou podepsat i úvěrovou smlouvu. Půjčka převodem na účet však zůstává levnějším řešením, jelikož převod je možné provést zdarma elektronicky a často poloautomaticky. Není třeba platit za dojíždění ke klientovi. Klient, který získá půjčku na účet pak může vybrat hotovost na pobočce banky a nebo z jakéhokoliv bankomatu v České republice.

Půjčka bez potvrzení příjmu

Další komplikací, která může potkat zájemce o půjčky pro nezaměstnané hotovostní je to, že docela velké množství firem vyžaduje potvrzení o příjmu ze zaměstnání a žádné záznamy v registru dlužníků. Co tedy dělat když potřebuji půjčku jen pro nezaměstnané a na ruku v hotovosti? Zkuste použít internetový vyhledávač a do hledání přidat i slovo s.r.o. mělo by se vám podařit některé firmy najít.Náš tip: Pokud potřebujete výhodnou půjčku bez doložení příjmů, více informací, rad a tipů se dočtete zde.