Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Srovnání bankovních i nebankovních půjček


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Srovnání půjček

25-prosinec-2013

Dvakrát srovnat znamená mnohokrát ušetřit. Kdo někdy využíval nějaký finanční produkt, například si vzal úvěr v bance, jistě ví, že porovnání parametrů půjček může dát velice rozdílné výsledky. Za několik let jsou výhodné půjčky mnohem dražší než ty, které třeba tak výhodně zpočátku nevypadaly. Proč se tedy nepoučit a neušetřit tisíce korun?

Rychlá půjčka a rychlé porovnání

Srovnání půjček je výhodný a zajímavý nástroj finančnictví. Možná nevyhovuje mnohým společnostem, které tají svoje parametry nebo vydělávají na neznalosti klientů. Právě proto byl vytvořen. Je naprogramován na zjištění jakékoliv nabídky a jejího okamžitého srovnání. Srovnání půjček vám dá jistotu, že si vybíráte správně a bez rizika.Ušetřit na úrocích

Srovnání půjček se vyplatí kdykoliv, a to dokonce i v moment, kdy si myslíte, že nic lepšího neexistuje. Dobrý webový srovnávač porovná během několika vteřin tisíce produktů, o kterých jste třeba ani neslyšeli. A můžete být dost překvapeni. Co se leskne, ještě nemusí být zlato a už vůbec ne výborná půjčka. Srovnání půjček je objektivní produkt, který je založen na matematickém základě a nedá se nikým subjektivně ovlivnit. Ukazuje prostě holou a čistou pravdu.

Porovnejte svoji půjčku

Pokud již půjčku máte, existuje vždy možnost vzít si jinou a nevýhodnou splatit. I když jste již vlastníkem půjčených peněz na svém bankovním účtu, může se vám srovnání půjček hodit. Zadejte jen tak pro kontrolu svoji půjčku a porovnejte s jinými produkty. Časem se vše mění a vaše půjčka mohla zastarat nebo prostě byla špatně odhadnuta. Věnujte proto pár minut svého drahocenného času a porovnejte. Srovnání půjček nikoho nepřemlouvá. Jen ukáže další možnosti. A pokud se vaše současná půjčka ocitla na chvostu úročení, poplatků a splatnosti, tak vám jen vybere lepší produkt. Každá změna je pak jen a jen na vás.Náš tip: Více informací o výhodné půjčce až 600 000 na cokoliv se můžete dozvědět na stránkách Univerzální-Půjčka.cz