Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

SMS půjčka i pro ženy na mateřské dovolené


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

30-duben-2014

Říká se, že mateřská dovolená patří k nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Ačkoli tento čas přináší mnoho krásných prožitků, co se financí týče, už to tak růžové není. Maminky se musí spolehnout jen na finanční pomoc od státu, a jak je známo, dnešní doba je drahá. Není se proto čemu divit, že mnohdy s penězi nevyjdou.

Nebankovní společností nabízí pomoc

Vzít si v dnešní době půjčku není nic složitého. Jakmile se ale žena na mateřské dovolené rozhodne zažádat o půjčku u banky, s největší pravděpodobností se setká s odmítnutím. Banky si zakládají na bonitě, kterou musí každý žadatel prokázat. Naštěstí ale existují nebankovní společnosti, u kterých mohou maminky zažádat o finanční pomoc v podobě SMS půjček pro ženy na MD.Jaká nabídka je ta nejlepší?

Čím více existuje nebankovních institucí, tím více produktů je maminkám na mateřské k dispozici. Vybrat mezi nimi ten nejlepší a nejvýhodnější proto není vůbec jednoduché. Maminky by se neměly nechat odradit skutečností, že zvláště SMS půjčky nebývají z levného kraje. Mnoho společností nabízí první půjčku zcela zdarma v rámci konkurenčního boje, což je určitě dobrá zpráva.

Důvěřuj, ale prověřuj!

Rozhodně není dobré upnout se hned na první lákavou nabídku. Maminky na mateřské dovolené by si měly zjistit dostatek informací o společnosti, u které budou chtít o SMS půjčku zažádat. Na internetu se dá najít spousta recenzí, jež jim mohou pomoci v rozhodování.