Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Konsolidace půjček, sloučení dluhů


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Konsolidujte své dluhy

9-srpen-2014

S několika půjčkami, které mají různé doby splatnosti, různé úroky a podmínky, nikdo nemůže být v klidu. Jenom ta představa, že si musíte pamatovat několik údajů o výši splátky, že nesmíte zapomenout datum a ještě počítat pracovní dny a svátky, abyste něco nepoukázali pozdě, je úmorná. Ani trvalý příkaz moc nepomůže. Stejně musíte myslet na dostatek prostředků na účtu.Bezstarostná půjčka

Konsolidace půjček vás může všech těchto starostí rychle a efektně zbavit. Je přece lepší mít jednu půjčku a vědět, že splácíte třeba každého desátého, že je to jedna částka a že si dokážete včas zajistit dostatek prostředků na bankovním účtu. Zbylou část měsíce pak máte naprostý klid. Konsolidace - sloučení - půjček ale není jenom pro zapomnětlivé a pro získání přehledu nad financemi. Konsolidace dluhů je skvělý nástroj pro zlepšení vlastní finanční situace.

Jednoduchý propočet

Několik půjček jste si jistě pořizovali za různých podmínek. Rychlé půjčky mívají vyšší úročení a když se podíváte na úrok, tak je jasné, že dnes byste měli mnohem lepší podmínky. Úroky za posledních několik let klesly o několik procent, ale vy stále platíte ten původní sjednaný úrok třeba ve výši 20 %. Proč raději nemít dnešních 7 %? Že to nejde? Kdepak. Půjčky můžete vyplatit a pořídit si jednu s právě tak malým a zajímavým úrokem.

Rychlé vyřízení

Zkuste konsolidaci půjček. Půjčte si na malý úrok a vyplaťte nevýhodné a staré půjčky, které vás tíží a odčerpávají zbytečně velkou finanční hotovost. Zajděte do banky a vyberte si nejlepší produkt pro vaši situaci. Konsolidace půjček vás zbaví trápení. Všechno je přitom zdarma a velmi prosté. Staré smlouvy za vás vypoví banka, vyplatí vás ze závazků a vy si najednou měsíčně polepšíte o několik tisíc.

Volné prostředky

Nyní můžete mít nejen klid od starostí s termíny a pracovními dny bank. Z několika tisíc měsíčně je najednou třeba jen tisíc korun. Platíte sice déle, ale v tom je také výhoda vzhledem k inflaci. Hlavně však získáte vysněný úvěr, který nepřeplácíte. Vždyť na mnohé půjčky vyděláváte jen kvůli úroku. Konsolidace půjček vám tyto prostředky uchrání, zajistí, že zůstanou k vaší dispozici a vy si můžete v klidu šetřit nebo utrácet podle libosti.Náš tip: Více informací o výhodné půjčce až 600 000 na cokoliv se můžete dozvědět na stránkách Univerzální-Půjčka.cz