Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Oblíbená SMS půjčka bez 1 Kč


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka bez 1 Kč

18-prosinec-2013

SMS půjčka bez 1 Kč je u lidí stále oblíbenější a každý den si o ni požádá velké množství lidí. Tento krátkodobý úvěr je levnější a snáze získatelný než jiné typy půjček.

Využívají ho zejména lidé, kteří nemají dostatečné množství finančních prostředků před výplatou, nebo se v jejich poštovní schránce objevila nečekaná složenka.Žádné ověřovací poplatky

U SMS půjček řada poskytovatelů účtuje svým klientům ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Tím se zpomaluje celý proces schválení půjčky. Požádáním o SMS půjčku bez 1 Kč si můžete být jisti, že po vás tento poplatek nebude vyžadován a vy své peníze dostanete o to dříve.

Půjčka pro každého

Peníze na svůj účet můžete obdržet během pár minut. Stačí mít běžný účet u stejné banky jako nebankovní společnost. Pokud máte účet u jiné banky, peníze očekávejte nejpozději do druhého dne od požádání SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po vás nebude požadovat doložení příjmů a ani nebude pátrat v registru dlužníku či Solusu. Tento typ úvěru je proto vhodný pro všechny lidi bez rozdílu.

Jak získat půjčku?

Abyste získali SMS půjčku bez 1 Kč, zaregistrujte se na internetových stránkách nebankovní společnosti. Obratem vám budou zaslány ID a heslo, které uvedete v SMS zprávě při žádosti o úvěr. Některé společnosti pro své klienty připravily lahůdku; za první půjčku neplatíte žádné úroky, pouze částku, kterou jste si vypůjčili. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí 15 až 30 dnů a půjčit si můžete až v řádech tisícikorun. Využijte této výhodné nabídky!Náš tip: Užitečné informace o výhodné půjčce online se můžete dočíst také na portále Maxi-Půjčky.cz