Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Zastihly vás nečekané výdaje?


Upozornění: Stránka může obsahovat neaktuální informace, které nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Poradíme, jak se zachovat!

20-listopad-2013

Život na pokraji chudoby je důvěrně známý drtivé většině domácností. Možná i vy patříte k lidem, jejichž příjmy sotva stačí na pokrytí výdajů a odkládání peněz bokem je pro vás nepředstavitelným úkolem. V životě každého z nás ale může nastat situace, kdy se objeví nečekané výdaje vyžadující okamžité použití financí. Jak se v takové chvíli zachovat?

Drobné výdaje vyřeší utáhnutí opasků

Mnoho lidí si řas od času neodpustí pořízení nového spotřebiče, oblečení nebo si jednoduše zajdou na pořádně tučnou a finančně náročnou večeři. Je-li to i váš případ, pak možná právě proto nemáte žádnou finanční rezervu. Pokud se u vás objeví nečekané výdaje nepřesahující částku 5000 Kč, můžete se zamyslet nad tím, kterou z věcí si můžete odpustit – ušetřené peníze pak lze použít na zaplacení drobnějších výdajů.Půjčka od rodiny nebo kontokorent

Máte-li v rodině dobré vztahy, můžete o drobnou finanční injekci požádat někoho z příbuzných – například rodiče nebo sourozence. Ne každý ale má tak dobré vztahy a pro takové případy lze využít bankovní kontokorent. Jedná se o službu nad rámec, se kterou můžete čerpat peníze do určitého limitu a použít je můžete na cokoli.

Výdaje přesahující částku 20 000 Kč

S výdaji nad 20 000 Kč už je to složitější. Na to už si nenašetříte ze dne na den a ani příbuzní nemusí v tomto případě pomoci. Jestliže vás potká podobná situace, můžete se obrátit na půjčku sjednanou v bance. Tyto půjčky jsou spojovány s nízkým úrokem, volitelnou dobou splatnosti a solidním jednáním. Nemusíte se bát zadlužení i na to banky myslí a pojistí vás proti neschopnosti splácet. Možností mohou být i nebankovní půjčky, kterých je v dnešní době k dostání pestrá paleta a každý si tak dokáže vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje.