Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
Potřebujete půjčku na auto bez registru?

Leasing nebo půjčku na auto?


Upozornění: Stránka obsahuje informace platné v době vzniku textu, může proto obsahovat neaktuální informace. Doporučujeme údaje ověřit i jinde.

Leasing nebo půjčku na auto?

5-prosinec-2013

Než se rozhodnete půjčit si na auto, je vhodé zvážit, zda je lepší zvolit úvěr nebo leasing. Oba tyto typy půjčky mají své výhody a nevýhody a každý z nich se hodí v trochu jiné situaci.Auto na leasing

Výhodou leasingu je hlavně rychlost, se kterou si můžete auto pořídit. Mhoho prodejců aut - i ojetin - má smlouvu s leasingovými společnostmi, a vyřízení leasingu vám přímo nabízí při koupi auta. Mnohdy při koupi auta na leasing dostanete různé bonusy a další výhody.

Nevýhody auta na leasing

Nevýhodou leasingu je zejména to, že auto není ve Vašem vlastnictví - vlastníkem "Vašeho" vozu je leasingová společnost. Auto do vašeho výhradního vlastnictví přechácí až po uplynutí doby leasingu. Součástí leasingu je také nutnost auto pojistit havarijním pojištěním, což dále prodražuje celkovou cenu půjčky.

Auto na úvěr

Pokud se rozhodnete koupit si auto na úvěr, je potřeba nejdříve s bankou, případně nebankovní společností, úvěr uzavřít a auto můžete pořídit až z peněz, které čerpáte z úvěru. Toto je oproti leasingu nepatrně pomalejší, nicméne - pokud požádáte o úvěr na auto pomocí online internetováho dformuláře - je vyřízení velmi rychlé a v podstatě už druhý den můžete svůj vysněný vůz řídit.

Auta na úvěr - výhody

Nespornou výhodou úvěru na auto oproti leasingu je to, že auto je ve Vašem výhradním vlastnictví, takže případné škrábance nebo drobné nehody nemusíte nikomu hlásit, čímž si ušetříte mnoho starostí.Chcete si vyřídit půjčku snadno a rychle? Jedním z možných řešení je najít web, na němž vyplníte online formulář a získáte půjčku tak rychle, jak je to jen možné.