Půjčka na auto bez registru, autopůjčka
vše o financování nákupu auta
  • Financování auta
  • Informace pro spotřebitele
  • Na co si dát pozor
Časté otázky při financování vozu:
  • Jaká je maximální výše půjčky?
  • Jaká je úroková sazba?
  • Je potřeba akontace?

Detaily půjčky


Důležité info: Stránka může teoreticky obsahovat neaktuální informace, neboť text vzniknul v minulosti. Doporučujeme údaje před využitím ověřit.

Detaily půjčky

14-leden-2015

Půjčit si peníze na auto může být velmi jednoduché.

Pokud si půjčujete peníze prostřednictvím internetu, bude Vaším prvním krokem vyplnění krátkého online formuláře. Tam zadáte své iniciály a sumu, kterou požadujete půjčit.Půjčete si pomocí online formuláře

Kliknutím na jediné tlačítko pak snadno a rychle zašlete tyto údaje do společnosti, která pro Vás půjčku zpracuje. Zpracování probíhá zpavidla automaticky, takže je vše bez zbytečného zdržování - rychle a jednoduše.

Vše v Vámi vyřídí operátorka

Poté, co jsou data zpracována, budete kontaktování operátorkou půjčky, která s Vámi dořeší zbývající detaily, jako místo a čas předání peněz apod. Není potřeba obíhat banky, nikam telefonovat ani nic vyhledávat na internetu. Vše potřebné máte před sebou v online formuláři a zbytek Vám ochotně vysvětlí operátorka půjčky.

Online půjčka je snadná a ruchlá

Díky moderním techologiím a internetu je dnes žádost o půjčky o mnoho snažší než kdykoliv předtím. Není potřeba nikam chodit a složitě se dožadovat - stačí zadat základní údaje na webové stránce a vše nechat na společnosti, která Vám půjčku poskytne.
Náš tip: Půjčku na auto je možné žádat také pomocí elektronického formuláře. Více o této možnosti se dočtete například ZDE